Hĺbkový mulčovač L5-225

59 400,00 € s DPH

Stroje zo skupiny L5 sú najväčšie zariadenia v našej ponuke, sú špeciálne navrhnuté pre ťažkú ​​prácu, aby vyhovovali potrebám profesionálov pracujúcich so strede a vysoko výkonnými traktormi.  Táto verzia mulčovačov je vybavená špeciálnym prevodom, ktorý zaisťuje točenie rotora pre dokonalé mulčovanie a obrusovanie pňov v zemi do pracovnej hĺbky 40-50 cm. Stroj rekultivuje pôdu pripravuje substrát na výsadbu bez potreby ďalšieho spracovania.

Množstvo

Chcem stroj na splátky spla VYPLNIŤ FORMULÁR

Popis

Model L5-225 s pracovnou šírkou 225 cm, stroj je určený pre prácu s traktormi s minimálnym výkonom 170 HP pri otáčkach hriadeľa  - 1000 ot./min.

Stroj je určený pre ponorné práce, je schopný drviť kmene stromov s priemerom 400 mm.Pracovný mechanizmus s priemerom rotora 600 mm, vybavený sadou 70 kovaných vymeniteľných frézovacích zubov so zvýšenou odolnosťou vďaka použitiu platní zo spekaného karbidu s možnosťou rýchlej demontáže pomocou dvojskrutkového zámku.

Pohon je prenášaný pomocou krížového prevodu, ktorý dodal renomovaný taliansky výrobca.

Dynamicky vyvážený hriadeľ / rotor, vybavený prvotriednymi ložiskami švédskeho výrobcu guľového typu určenými na prenášanie ťažkých bremien, zaručuje stabilnú a bezproblémovú prevádzku stroja po mnoho hodín pri vysokých otáčkach.

Kladky sú poháňané piatimi remeňmi na oboch stranách. Boli použité iba najúčinnejšie hnacie remene na trhu. Špeciálna spojovacia tyč a optimalizované ozubenie umožňujú efektívnejší dynamický prenos energie, väčšiu flexibilitu a lepší odvod tepla.

Prvky prevodu pohonu sú chránené proti poškodeniu a dajú sa otvoriť pre servisné práce.

Pevná, odolná, zváraná konštrukcia s celkovou hmotnosťou 3320 kg, zostavená na kvalitných komponentoch od uznávaných svetových výrobcov, zaisťuje stabilnú prevádzku v tom najťažšom teréne.

Parametre

Váha stroja
3320kg
Maximálny priemer dreva
40cm
Odporúčané otáčky vývodového hriadeľa
1000ot/min
Systém uchytenia
Trojbodový záves
Minimálny/odporúčaný výkon
170koní
Šírka záberu
225cm
Rozmery ŠxVxD
2650x2180x1380(mm)
Prevodovka
2x5 XPC
Počet zubov
70ks
Maximálna pracovná hĺbka
40-50cm

Mohlo by Vás zaujímať

kontakt
Potrebujete pomôcť? Kontaktujte nás
Sledujte nás: facebook instagram youtube